Krepšinio kamuoliai – Basket24 internetinėje parduotuvėje

Krepšinio kamuoliai – viena pagrindinių prekių kategorijų Basket24 internetinėje parduotuvėje. Pasiūloje turime dviejų gamintojų krepšinio kamuolius – Spalding ir Molten. Būtent šios kompanijos ir yra lyderės pasaulyje pagal krepšinio kamuolių pardavimo apimtis.

Spalding krepšinio kamuoliai

nba krepsinio kamuolys

Spalding – viena pirmųjų kompanijų pasaulyje, kuri pradėjo gaminti krepšinio kamuolius. Būtent su Spalding krepšinio kamuoliais rungtyniauja ir vienos seniausių ir stipriausių pasaulio krepšinio lygų “NBA” žaidėjai. Oficialų NBA krepšinio kamuolį “Spalding NBA Gameball” galite įsigyti Basket24.lt parduotuvėje.

eurolygos krepsinio kamuolys

Taip pat su Spalding krepšinio kamuoliais rungtyniaujama ir stipriausioje Europos krepšinio lygoje – Eurolygoje. Oficialų Eurolygos krepšinio kamuolį “SPALDING Euroleague Gameball TF 1000 LEGACY” taip pat rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Jam šiuo metu kaip tik taikoma nuolaida.

spalding tf-500

Tiesa, patys perkamiausi Spalding krepšinio kamuoliai yra šie – Spalding TF-250 ir Spalding TF-500. Tą sąlygoja itin palankus kainos ir kokybės santykis. Be to šie krepšinio kamuoliai yra universalūs. Su jais galima žaisti tiek salėje, tiek ir lauke.

Molten Krepšinio kamuoliai

molten krepsinio kamuoliai

Molten – dar vieni rinkos lyderiai. Šios kompanijos krepšinio kamuolius yra itin pamėgę Lietuvos krepšinio mėgėjai ir profesionalai. Su Molten krepšinio kamuoliais yra rungtyniaujama įvairiose Lietuvos krepšinio lygose. Pvz Molten BGG7 yra oficialus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kamuolys. Molten BGF7 yra oficialus NKL krepšinio kamuolys. Tuo tarpu moksleivių krepšinio lygoje rungtyniaujama su Molten BGM krepšinio kamuoliais.

Taip pat Molten yra oficiali FIBA krepšinio čempionatų kamuolių tiekėja. To pasekoje, tiek Olimpinėse žaidynėse, tiek Pasaulio bei Europos krepšinio čempionatuose rungtyniaujama su Molten gamintojo krepšinio kamuoliais.

Tad visus išvardintus krepšinio kamuolius ir dar daugiau galite rasti Basket24 internetinėje parduotuvėje. Prekes pristatome kurjeriu per 1-2 darbo dienas. Atsiskaitymo būdai – išankstinis bankinis pavedimas arba atsiskaitymas grynais, kurjeriui pristačius prekę.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *