Startuoja Basket24.lt krepšinio projektas

Startuoja Basket24.lt krepšinio projektas. Projektas naujas, tačiau jo kolektyvas jau turintis pakankamai daug patirties krepšinio srityje. Projekto vadovas Laisvydas Gudaitis krepšinio organizacinėje ir vadybos srityje darbuojasi nuo 2006 metų.

Su Basket24 vardu bus siejama net tik internetinė krepšinio prekių parduotuvė, kuri ir bus pasiekiama adresu www.basket24.lt, bet ir vasaros krepšinio stovykla bei 3×3 krepšinio turnyras. Būtent šiose srityse Basket24 projekto vadovas ir turi daugiausiai patirties.
Internetinių krepšinio projektų vystymu užsiima nuo 2007 metų, krepšinio stovyklų organizavimu nuo 2008 metų, o 3×3 krepšinio turnyrų organizavimu nuo 2014 metų.

Internetinė krepšinio prekių parduotuvė

Internetinėje krepšinio prekių parduotuvėje Basket24.lt prekiaujama tik originaliomis garsių sporto produkcijos gamintojų prekėmis. Tokių kaip Nike, Adidas, Spalding, Molten ir kitų.

Basket24.lt kolektyvas seka naujausias krepšinio prekių (avalynės, aprangų, kamuolių) tendencijas ir siekia savo parduotuvėje prekiauti tik pačia pažangiausia produkcija.

Vasaros krepšinio stovykla

Į Basket24 vasaros krepšinio stovyklą kviečiame registruotis jaunuolius nuo 10 iki 17 metų. Per septynias dienas jaunieji krepšinio mėgėjai pagerins ir krepšinio įgūdžius, ir fizinę formą.

3×3 krepšinio turnyras

Basket24 turnyras sieks užsitarnauti savo vardą ir pritraukti kuo daugiau dalyvių. Tikimės, kad mūsų organizacinis kolektyvas pateisins krepšinio mėgėjų lūkesčius ir jie smagiai bei turiningai praleis pusdienį.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *